Dsquared2 Wood Pour Homme - EDP 30 ml + sprchový gel 50 ml Dárková sada

Je dřevitě-citrusová mužná vůně s nádechem svěží zeleně a ozonu.

Dárek zdarma: lak na nehty

Kategorie

Dostupnost:skladem
739,67 Kč
895,00 Kč s DPH

Dsquared2 Wood Pour Homme - Parfémovaná voda 30 ml + sprchový gel 50 ml Dárková sada

 

Popis produktu

Toaletní voda Dsquared2 Wood je dřevitě-citrusová mužná vůně s nádechem svěží zeleně a ozonu. Na trh vstoupila v září 2018 spolu s dámskou kompozicí téhož jména. Jak už vyplývá z názvu, toaletní vody se inspirují ušlechtilým materiálem – dřevem. Mají jeho sílu a pevnou strukturu, díky níž jsou unikátní, nenapodobitelné. A na vybrané dřevo si i sáhnete – pokaždé, když otočíte uzávěrem flakonu. Kompozice osloví sebevědomé muže a ženy, kteří žijí s vášní a rádi se věnují novátorským projektům.

Od bergamotu přes list fialky k zemitému vetiveru

Pánský parfém Dsquared2 Wood na vás zpočátku dýchne středomořskou svěžestí kalábrijského bergamotu, sicilského citronu a mandarinky. V srdci je obohacený o list fialky, kardamom a ostré tóny zázvoru. Základ vytváří soudobě pojatá směs bílých dřev, která přináší světlo do hlubokého, elegantně vyznívajícího vetiveru. Nedílným doplňkem základové vrstvy je smyslný ambroxan. 

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky