Keenwell Set11 - Lesk na rty Gloss ombre č. 51 5g + Tekuté oční stíny 5g Dárková sada

Keenwell Set 11 - Lesk na rty Gloss ombre č. 51 5g + Tekuté oční stíny 5g

Lesk na rty - Lesk na rty s vysokým dopad a dlouhotrvající, intenzivní pigmentace, s více efekty a povrchové úpravy: matný, satén, kovové ... Jeho jemná textura hydratační, extrémně krémová, flexibilní a lehké, zajišťuje efektní barvy, vynikající skluz, velkorysé pokrytí a příjemný pocit pohodlí na rtech. Jeho pohodlný aplikátor usnadňuje dokonalou aplikaci. Způsob použití: Aplikujte ze středu rtů směrem k rohům. Nechte několik sekund sušit, abyste dosáhli dokonalé fixace.

ŠUMIVÉ BAREVNÉ TEKUTÉ OČNÍ STÍNY - Fluidní oční stín živých barev, s ultralehkou formulací s dlouhou životností, s kovovou povrchovou úpravou, bohatou na pigmenty, pro dokonalý vzhled po celý den.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky