Invisibobble With Love Set - 9x vlasová gumička + 1x vlasový klip + 2x vlasový donut + brožura účesů Dárková sada

Dárková sada s novou zimní kolekcí barev kouzelných gumiček Invisibobble doplněna donuty s kterými vykouzlíte neodolatelné účesy.

Kategorie

Dostupnost:skladem
396,69 Kč
480,00 Kč s DPH

Invisibobble

si pro Vás přichystal krásný limitovaný dárkový box s gumičkami, které jsou laděny do zimních tónů! 

With Love Kit je unikátní set, díky kterému vytvoříte perfektní styling pro každou příležitost – dárková kazeta navíc obsahuje obrazového průvodce (Style Guide) jak vytvořit osm famózních účesů. Nechte se inspirovat!

Sada obsahuje:

  • 9x Invisibobble gumička - 3x světle růžová Candy Cane, 3x tmavě červená Winter Punch, 3x stříbrná Foggy Nights
  • 1x vlasový klip,
  • 1x velký vlasový donut, 1x malý vlasový donut,
  • brožura účesů.

Proč používat kouzelné gumičky Invisibobble?

  • Nevyvíjí tlak na vlasy: Kouzelný trik, na němž je invisibobble založen, spočívá ve zvláštní formě šňůry ovíjející se kolem vlasů.  Když je tato ozdoba ovinuta kolem vlasů, nevyvíjí jednotný tlak na vlasy tak jako jiné ozdoby, které jsou ovinuty po celém obvodu culíku a zanechávají tak viditelnou stopu.  Tento speciální tvar invisibobbles umožňuje pevné držení vlasů v culíku, ale bez příliš pevného tlaku a sevření. Vlasy tak mají v culíku větší prostor než v normální gumičce.
  • Nezpůsobuje bolest hlavy: Ženy, které často nosí culík, trpí bolestmi hlavy. Invisibobble nabízí řešení, které jednotlivé vlasy nestahuje a nevyvíjí tlak ani na temeno. To umožňuje jeho jedinečný tvar.
  • Šetrné k vlasům: Invisibobble je více než originální ozdoba. Je velmi šetřný k vlasům, jelikož není vyroben z kovu, což často způsobuje lámavost vlasů. Namísto toho je vytvořen sletováním dvou konců dohromady, takže se ve vlasech nezachytává ani je nepoškozuje.
  • Pro všechny typy vlasů: Může být ozdobou pro jakýkoli typ vlasů – kudrnaté, rovné, jemné, husté. Invisibobble se hodí pro všechny!
  • Využití jako náramek: Invisibobble doporučujeme nosit také jako náramek, pokud ho zrovna nepoužíváte jako ozdobu do vlasů, vypadá velmi originálně. 

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky