Liu Jo Lovely Me - Dámská parfémovaná voda 50 ml

Zdůrazněte svůj odzbrojující dívčí šarm vůní.

Kategorie

Dostupnost:skladem
Doporučená cena:1 033,00 Kč
Akce končí za  
649,59 Kč
786,00 Kč s DPH

Liu Jo Lovely Me - Dámská parfémovaná voda 50 ml

Zdůrazněte svůj odzbrojující dívčí šarm vůní. S romantickým podkresem se o to postará parfémovaná voda pro ženy Liu Jo Lovely Me. Zláká vás její malinový úvod i květinové pokračování a stane se dokonalým doplňkem vašeho elegantního ženského já.

  • svůdně ženská květinová orientální voda
  • v krásném zdobném flakonu
  • vůně byla představena v roce 2018

Složení vůně:
První přivonění se postará o váš svěže sladký zážitek a to díky neodolatelné kombinaci maliny a bergamotu.  Po chvíli se začne pozvolna projevovat hřejivost cedrového dřeva a ambroxanu, ale jejich hlavní čas přijde až poté, co se naplno rozvoní pomerančový květ a jasmín vyjadřující ženský půvab.

Příběh vůně:
Všechny dámské toaletní a parfémované vody italské značky Liu jo jsou vyjádřením esence ženskosti v podobě květinových a ovocných tónů a podtrhnou osobnost ženy, která ji nosí. Vůně Liu Jo Lovely Me okouzlí nejen svým obsahem, ale i rafinovaným flakonem, který charakter vůně dokonale potrhuje.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky