Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 Gentle Exfoliator Lips and Contour - Exfoliant na rty a okolí 15 ml

Germaine de Capuccini EXCEL THERAPY O2 Gentle Exfoliator Lips and Contour - jemný čistící a hydratační exfoliant na rty a okolí

Některé rty trpí na přesušování, což má za následek odlupování kůže z těchto partií. Díky tomu můžeme pociťovat pnutí rtů, praskání což bývá mnohdy nepříjemnou záležitostí. Nejenom o pleť na obličeji, ale i o tyto partie jako jsou rty se musíme starat, abychom uměli předcházet nesnázím s přesušováním rtů. Tento hydratační exfoliant, nebo-li peeling velmi šetrně odstraní drobné části odlupující se kůže rtů a jejich okolí. Mimo to se postará o dostatečnou hydrataci, aby nedocházelo k dalšímu přesušování a to hlavně v zimním období.

Gentle Exfoliator Lips and Contour obsahuje: Kyselinu hyaluronovou, která způsobí vyhlazení drobných vrásek na rtech a v okolí, což dodá rtům plnost a objem. Kakao, které rychle proniká kůží, zanechává ji měkkou a bez lepkavého pocitu. Mango, které je bohaté na esenciální mastné kyseliny. Karite, které funguje jako hydratace se zvláčňujícími a regeneračními vlastnostmi. Kávu, která je bohatá na kyselinu linolovou a palmitovou, hydratuje a zjemňuje pokožku rtů. Neobsahuje parabeny.

Vhodné pro: suché rty

Použití: v případě hodně suchých rtů použijte 2x týdně. Aplikujte přípravek na navlhčené rty a jejich kontury a proveďte jemnou masáž krouživými pohyby. Poté odstraňte vodou. 

15ml

Germaine de Capuccini Excel Therapy O2

První řada kosmetické péče s látkami MPC-Defense Complex a Life-Cytoxygen, která brání pleť před negativními vlivy prostředí a oddaluje její stárnutí. Jjeí složky pomáhají znovu nastartovat buněčné funkce, přičemž kůži nabízejí nezbytné mechanismy k boji proti stárnutí.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky