Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 Essential Youthfulness Intensive Mask 9 ks

Germaine de Capuccini EXCEL THERAPY O2 Essential Youthfulness Intensive Mask - hloubková hydratační maska s omlazujícím účinkem

Krémová maska s elektrizujícím modrým zabarvením.

Obsahuje: 

  • inovační pigmenty, jež rychle prozáří pokožku obličeje.
  • Maska proti známkám stárnutí s vysokou koncentrací aktivních složek, které účinně revitalizují pleť a hloubkově ji hydratují.

Po ošetření se výrazně zvýší obranyschopnost pokožky.

Maska jí přímo vdechne nový život, pleť se rozjasní, je odpočinutá a svěží. Spojení dvou nejvýraznějších aktivních složek řady EXCEL THERA PY 02 napomáhá mírnit různé defekty, kterými pokožka trpí v důsledku plynutí času.


LIFE CYTOXYGEN. Okysličení buněk. Působí z povrchu pokožky směrem dovnitř. Napomáhají optimálnímu okysličení pleti, jejímu omlazení a detoxikaci.
MPC-ADVANCED COMPLEX . Buněčná komunikace. Pleť si opět sama reguluje své vlastní mechanismy a účinně bojuje proti vzniku známek stárnutí.

50ml

Germaine de Capuccini Excel Therapy O2

První řada kosmetické péče s látkami MPC-Defense Complex a Life-Cytoxygen, která brání pleť před negativními vlivy prostředí a oddaluje její stárnutí. Jjeí složky pomáhají znovu nastartovat buněčné funkce, přičemž kůži nabízejí nezbytné mechanismy k boji proti stárnutí.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky