L´oréal Professionnel Homme Chrismas sada 2018 - Energizující šampon 250 ml + Tvarující hlína 50ml Dárková sada

L´oréal Professionnel Homme Chrismas sada

Sada obsahuje:

Energizující šampon 250 ml

Pánský energizující šampon.

Osvěžující šampón. Obnovuje pokožku, nazdvihuje vlasy od kořínků ke konečkům. Technologie bohaté pěny ve spojení s ledovým mentolem a léčivými bylinami účinně povzbuzuje a osvěžuje vlas do hloubky. Pro vzhled plný energie, zdraví a vitality.

Povzbudí zplihlé a vlasy bez života. Vlasy budou působit lehkým, nadýchaným dojmem. Snadno se budou upravovat,budou dobře rozčesatelné.

Typ vlasů:

Všechny typy vlasů.

Vůně:

Mužská, svěží a elegantní vůně.

Použití:

Textura šamponu je speciálně přizpůsobena mužským potřebám: tekutá, neagresivní a lehce oplachovatelná. 1. Naneste na mokré vlasy, vmasírujte, vytvořte bohatou pěnu a důkladně opláchněte. 2.V případě zasažení očí ihned vypláchněte vodou.

Tvarující hlína 50 ml

Optimální pro vytváření přirozeně vypadajících či jakoby záměrně rozcuchaných účesů s intenzivním matným efektem. Clay díky svému jedinečnému složení na bázi tzv. „bílé hlíny“ (kaolínový jíl) umožňuje rychle a snadno dosáhnout požadovaného tvaru účesu, který se dá kdykoliv přetvarovat. Ultra čistý finální stylingový efekt , nemastná, nelepivá textura. Účes je snadno upravitelný dokonce i druhý den po stylování. Určeno pro všechny délky vlasů.

  • Výsledek: matující efekt, vynikající kontrola účesu.
  • Síla fixace: 5 z 5

Návod k použití:

  • Rozehřejte malé množství pasty mezi dlaněmi.
  • Naneste na suché vlasy.
  • Vytvořte rozcuchaný účes nebo použijte pro upravení jednotlivých částí účesu.

Neceser

Dárková sada

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky