Bamboo Style - dokonalý styling bez kompromisů

Dokonalý styling bez kompromisů.

ALTERNA BAMBOO STYLE dokonalý styling bez kompromisů

Řada BAMBOO STYLE nabízí nepřetržitou péči a ochranu spolu s dokonalým stylingem bez kompromisů.

  • Každý produkt z této řady obsahuje výtažek z bio bambusu, bohatý na aminokyseliny, cukry a minerály, které vlasy ozdravují, posilují a intenzivně hydratují, aniž by je zatížily.
  • Obnovují jejich přirozenou schopnost odolávat každodenním útokům vnějšího prostředí.
  • Výtažek z bambusu je navíc posílen extraktem z kořene modré juky, bohatým zdrojem vitamínů A, B, C a stopových prvků, které vlasy vyživují a zároveň je udržují pružné a snadno upravitelné.
  • Díky vysokému podílu škrobu má navíc kořen modré juky přirozený fixační účinek, který je pro dosažení perfektního účesu nepostradatelný.
  • Samozřejmostí je absence v kosmetice běžně používaných chemických složek, jako jsou parabeny, ftaláty, umělá barviva nebo minerální oleje.

Žádný produkt se v této kategorii nenachází.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky