Caviar RepairX - Intenzivní ošetřující řada

ALTERNA CAVIAR REPAIRx revoluce v regeneraci poškozených vlasů.

ALTERNA CAVIAR REPAIRx revoluce v regeneraci poškozených vlasů

Alterna představuje doslova zázračný Caviar Repairx. Pokud patříte mezi miliony žen, které si vlasy pravidelně barví, chemicky ošetřují či se neobejdou bez tepelného stylingu, pak zbrusu novou kolekci prémiové kaviárové řady od Alterny CAVIAR REPAIRx přivítáte s nadšením.
Všechny čtyři produkty s vysokým podílem posilujících proteinů, jejichž účinnost na extrémně poničené vlasy (bez lesku, suché, se zvýšenou lámavostí, třepícími se konečky…) byla klinicky prokázána, redukují lámavost vlasů až o 95 % a mají okamžitý zkrášlující účinek – vlasy zanechají výrazně posílené, viditelně lesklejší a na dotek jemnější, což potvrdilo 90 % žen po pouhém jednom použití.

Technologie:
Produkty řady CAVIAR REPAIRx obsahují posilující proteiny, které napravují poškození na mikroskopické úrovni a regenerují každý jednotlivý vlas. Přípravky řady Caviar Repairx:

  • Vlasům dodávají nezbytné živiny, které je posilují. Vyplňují trhliny ve vlasové kutikule a obnovují ochrannou vrstvu, která zamezuje úniku živin a vody.
  • Vlasovou kutikulu uzamykají a posilují, čímž maximálně snižují lámavost vlasů. Účinná směs antioxidantů neutralizuje volné radikály a předchází dalšímu poškození.
  • Obnoví původní zdravý stav vlasů. Zanechá je pevnější, hladší, jemnější a lesklejší.


ColorHold: patentovaná technologie, která chrání barvu před vyblednutím či vymytím
Seasilk: unikátní směs mořských výtažků, které jsou zdrojem nepřetržité hydratace
Age-Control Complex: působí proti všem druhům stárnutí vlasů – přirozenému nebo způsobenému vlivem vnějšího prostředí či chemickým ošetřením. Obsahuje kaviárový extrakt, vitamín C a cytokiny, které vlasy vyhladí a dodají jim lesk                

Žádný produkt se v této kategorii nenachází.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky