Alterna Stylist 2 Minute Root Touch-Up Blond - Vlasový korektor na odrosty Blond 30 ml

Řekněte sbohem odrostům a šedivým pěšinkám!! Během pár vteřin jsou pryč.

Kategorie

Dostupnost:Zboží je momentálně neprodejné.

Alterna Stylist 2 Minute Root Touch-Up Blond - Vlasový korektor na odrosty Blond 30 ml

Řekněte sbohem odrostům a šedivým pěšinkám!!

Vlasové korektory na minerální bázi jsou díky aplikátoru v podobě štětce jednoduché a rychlé na použití a nabízí dokonalý krycí účinek. Barva po aplikaci rychle zasychá, nestírá se, ani se nedrolí. Přípravky neobsahují amoniak, peroxid ani umělé barvivo a z vlasů je jednoduše smyjete šamponem.

  • Vlasový korektor 2 Minute Root Touch-Up je dostupný v tubě se štětcem ve čtyřech odstínech: blond, světle hnědá, tmavě hnědá, černá.

Použití: štětcem pootočte do pozice „on“. Vymáčkněte z tuby malé množství barvy, naneste ke kořínkům čistých suchých vlasů a nechte zaschnout. Poté vlasy upravte podle potřeby. Následně štětcem pootočte do pozice „off“, opláchněte jej teplou vodou, aby byl při dalším použití čistý a nechte uschnout.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky