Hydra Rescue - Intenzivní hydratační ošetření

Intenzivní hydratační ošetření.

Suché a přecitlivělé vlasy trpí hydrolipidickým defecitem, což je činí zarnitelnějšími vůči agresivním vnějším vlivům (sluneční záření, agresivní či nevhodné technické procesy, vysoušení atd..)  Takové vlasy jsou pak křehké a hrubé s roztřepenými konečky a špatně se rozčesávají.

DIAGNÓZA:

Suché, křehké, těžko rozčesatelné vlasy s roztřepenými konečky jsou zvláště zranitelné vinou NEDOSTATEČNÉ HYDRATACE..

TECHNOLOGIE:

Systém Hydra Capture hydratuje vlasy zevnitř a posiluje jejich strukturu, aby mohly lépe čelit agresivním vnějším vlivům a nebyly dále narušovány.

Olej z jojoby intenzivně vyživuje suché a krepaté vlasy, zaceluje kutikulu a přináší vlasům pružnost, lesk a možnost snadné úpravy.

VÝSLEDEK:

Stejná úroveň hydratace o 36% delší dobu. Dokonce i těch nejextrémnějších podmínkách. Vlasy jsou hloubkově hydratované a vyživené, výjmečně lesklé a jemné.

Žádný produkt se v této kategorii nenachází.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky