Naturae - biokosmetika

Z přírody na Vaší pleť.

Naturae je biokosmetickou řadou Germaine de Capuccini. Skládá se z mnoha přípravků na obličej a tělo vytvořených z esenciálních olejů a ingrediencí pocházejících z ekologicky pěstovaných rostlin, které neobsahují silikony, parabeny a umělá barviva. Všechny jsou certifikovány prestižním francouzkým institutem ECOCERT.

Produkty Naturae se zakládají zejména na organickém výtyžku z bílého čaje, jednoho z nejmocnějších antioxidantů v přírodě. Jsou rovněž obohaceny panenskými oraganickými oleji, organickými rostlinnými vodami, fytosteroly, fosfolipidy, ceramidy a kyselinou galakturonickou, které působí proti stárnutí, znečištěnému prostředí a pokožku hydratují.

Doporučeno pro:

  • Od 20 let.
  • Všechny typy pleti kromě velmi mastné. 
  • Jakékoliv roční období.

Žádný produkt se v této kategorii nenachází.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky