Corrective - Kosmetika s hadím jedem

Zde se nacházíte:

Kosmetika s hadím jedem

Anti Age protivráskové o šetření

"CORRECTIVE" je řada výjimečných výrobků, která překvapí jak svým účinkem, tak svou exkluzivní a sofistikovanou strukturou. Obsahuje přípravky se 4 druhy peptidů pro svalové uvolnění, působí na vyhlazení mimických vrásek a důležitou složkou je také hadí jed.

  • Jde o kosmetické ošetření, které odstraňuje i ty nejhlubší vrásky, omlazuje celkový výraz a obnovuje pevnost a mladistvý vzhled pokožky.
  • Jde o účinnou alternativu k liftingovému chirurgickému zákroku.
  • Jako inspirace posloužil světový lékař sko-estetický výzkum, a tak nová řada zpomaluje svalové kontrakce, dodává pokožce objem a vyplňuje prázdná místa způsobená hlubokými vráskami.
  • Dále zlepšuje stavbu buněk a stimuluje regenerační procesy tkáně, které omlazují pokožku a normalizují její celkový vzhled. Její složení překračuje přírodní bariéry pleti a aktivní složky pak kombinují vyplňující techniku s látkami, které uvolňují stahy mikrosvalů v pokožce a vytváří tak účinný a okamžitý vyhlazovací efekt.

Žádný produkt se v této kategorii nenachází.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky