Platinum - Kosmetika s nanoliposomy

Zde se nacházíte:

Kosmetika s nanoliposomy.

Kůže je jedním z nejdůležitějších tělesných orgánů – představuje skutečnou bariéru proti vnějšímu prostředí. Její energetické potřeby jsou obdobné jako u každého jiného orgánu, a navíc má za některých okolností i své vlastní energetické požadavky.

SKEYNDOR vyvinul specifickou ošetření s aminofosforickými prekurzory a sojovými isoflavony. Aminofosforické primární částice dodávají energii, kterou vaše pokožka potřebuje k dosažení regeneračního a efektivního liftingového účinku. Isoflavony jsou molekuly, jejichž biologická aktivita je srovnatelná s působením a strukturou estrogenních hormonů, a mají tedy tytéž účinky. Stimulují buněčný metabolismus a syntézu bílkovin, obnovují hydrataci pokožky, mají hojivé účinky, působí proti vráskám a zároveň značně zvyšují hustotu a hloubku pokožky.

Žádný produkt se v této kategorii nenachází.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Ověřeno zákazníky