Ulric De Varens Mini Pink - Dámská parfémovaná voda 25 ml

je rozkošná květinově-ovocná vůně pro mladé slečny.

Kategorie

Dostupnost:skladem
104,96 Kč
127,00 Kč s DPH
Ulric De Varens Mini Pink - Dámská parfémovaná voda 25 ml

Ulric De Varens Mini Pink - Dámská parfémovaná voda 25 ml

SLOŽENÍ PARFÉMU

Hlava

brusinka, malina, tangerinka

Srdce

třešňový květ, brambořík, broskev

Základ

santalové dřevo, grapefruit

Parfémovaná voda Ulric de Varens Mini Love je rozkošná květinově-ovocná vůně pro mladé slečny. Přichází z tradičního domova vůní – sladké Francie, kde se poprvé objevila v říjnu roku 2008. Společnost Ulric de Varens přinesla na trh od roku 1985 do roku 2019 přes 150 široce dostupných a vyhledávaných parfémů pro ženy i muže. Dopřejte si nyní její láskyplný talisman – vonný doplněk Ulric de Varens Mini Love!

Okouzlení z malin a třešňových květů

Dívčí parfém Mini Love je určený k celoročnímu, především dennímu nošení. Můžete ho nanášet na pulzní body pokožky i na oblečení, pokud často nestřídáte vůně. V prvních minutách na vás dýchne silnými vonnými akordy maliny, mandarinky a brusinky. Srdce ovládá třešňový květ spolu s broskví a bramboříkem. Elegantní noty santalového dřeva v základu netradičně doplňuje jiskřivý grapefruit. Mix je tak plný temperamentu od prvních až do posledních chvil působení.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky