Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Duo Set - Koncentrovaná noční kúra 10x2ml + Detoxikační oční krém 15ml Dárková sada

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Duo Set - Koncentrovaná noční kúra 10x2ml + Detoxikační oční krém 15ml Dárková sada

Sada obsahuje:

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Sleeping-Cure - Silný detoxikační koncentrát pro zářivou pleť 10x2 ml

  • Silný detoxikační koncentrát AKTIVUJÍCÍ přirozené procesy buněčné obnovy a ELIMINACE toxinů.
  • Pro zachování mladistvé a zářivé pleti. 

Pokožce DODÁVÁ výživné látky:

* DETOXIKAČNÍ: Komplex D-Tox Control
* ANTI-OXIDAČNÍ: Zinko-glycinový komplex + Karcinin
* KLIDNÍCÍ: Kombinace 8 rostlinných výtažků
* HYDRATAČNÍ: Peptidy původem z avokáda

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Puffiness and Bags under the Eyes - krém proti kruhům a váčkům pod očima 15ml

Každodenní únava se odráží v našem pohledu. Stres, nedostatek spánku, alkohol, cigarety… to jsou faktory, které den za dnem způsobují “buněčnou únavu”.
„Buněčná únava“ má neblahý dopad na pleť a zejména na oční okolí: vznikají kruhy pod očima, váčky, pleť je povadlá a výsledkem je pohaslý, unavený pohled.
Germaine de Capuccini přichází s účinným řešením: novým přípravkem řady TIMEXPERT SRNS EYES
Vynikající přípravek na oční okolí s detoxikačním a revitalizačním účinkem a silným efektem proti známkám únavy. Specificky působí na veškeré příznaky „buněčné únavy“. 

Díky avantgardnímu složení působí trojím účinkem:
1. EFEKT PROTI ÚNAVĚ. Výtažek z albízie a kofein mírní či zcela odstraňuje kruhy a váčky pod očima.
2. Maximálně ROZJASŇUJE pokožku očního okolí. Opticky rozptylující částice korigují tmavé kruhy pod očima a ihned je prosvětlují.
3. Díky okamžitému a dlouhodobému LIFTINGOVÉMU EFEKTU omlazuje pohled a celkový výraz obličeje. Obsažená kyselina hyaluronová zamezuje ztrátě vody a vyplňuje vrásky.
Díky speciálnímu ergonomickému a ultra-osvěžujícímu kovovému aplikátoru lze při každé aplikaci provádět jemnou masáž, která  osvěží, navodí pocit pohody a maximalizuje vlastnosti přípravku.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky