Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Duo Set - noční regenerační krém 50 ml + denní krém pro intenzivní obnovu pleti 50 ml Dárková sada

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Set Duo - Denní krém pro intenzivní obnovu pleti 50ml + Noční regenerační krém 50ml Dárková sada

INTENSIVE RECOVERY CREAM - DAY 50 ml - Denní krém pro intenzivní obnovu pleti    

  • Krém jemné ztruktury, který se snadno roztírá a je zásadní posilou pro zralou pleť.
  • Jeho cílem je zachovávat její „protistresový kapitál“.

 HIGH RECOVERY COMFORT CREAM - NIGHT 50 ml - Noční regenerační krém

  • Bohatý, komfortní krém vytvořený pro obnovu pleti během noci, a to všech jejích základních funkcí.
  • Přes den pleť chrání protistresový kapitál.
  • Přes noc se tento kapitál optimalizuje a pleť se regeneruje.
  • Zralá pleť je hloubkově posílena a zvyšuje se tak její obranyschopnost a schopnost opravy, čímž se zpomaluje proces stárnutí.
  • Je známo, že fotostárnutí pleti začíná kvůli reaktivním formám kyslíku, ROS. Riziko, že tyto formy ROS mohou kožním buňkám škodit, je omezené, pokud však opravné mechanismy plní svoji funkci, tedy u mladé pleti.
  • Nicméně přílišné a stále působící negativní vlivy během života způsobují, že tyto obranné systémy jsou zahlceny.
  • Pleť postupně ztrácí svou obranyschopnost a schopnost regenerace. Tzv. protistresový kapitál se vyčerpá a objeví se první známky stárnutí.

Zinc-Glycine Complex: složka oceněná cenou IFSCC za svou schopnost stimulovat syntézu mezibuněčného antioxidačního činidla, metalotionenu, který posiluje schopnost neutralizovat keratinocyty vůči ROS.

Zinc-Glycine Complex zvyšuje rezistenci kožních buňek vůči oxidačnímu stresu způsobenému UV zářením, je tedy schopen zachovávat protistresový kapitál a předcházet stárnutí. Tato aktivní látka se nachází v obou produktech tohoto balíčku.

Dermatologicky testováno. Bez parabenů.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky