Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Hipnotic Sada - Krém proti kruhům a váčkům pod očima 15ml + Tužka na oči černá 1,5g + Neceser Dárková sada

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Hipnotic Sada

Sada obsahuje:

Krém proti kruhům a váčkům pod očima SRNS

Každodenní únava se odráží v našem pohledu. Stres, nedostatek spánku, alkohol, cigarety… to jsou faktory, které den za dnem způsobují “buněčnou únavu”.
„Buněčná únava“ má neblahý dopad na pleť a zejména na oční okolí: vznikají kruhy pod očima, váčky, pleť je povadlá a výsledkem je pohaslý, unavený pohled.

Díky avantgardnímu složení působí trojím účinkem:
1. EFEKT PROTI ÚNAVĚ. Výtažek z albízie a kofein mírní či zcela odstraňuje kruhy a váčky pod očima.
2. Maximálně ROZJASŇUJE pokožku očního okolí. Opticky rozptylující částice korigují tmavé kruhy pod očima a ihned je prosvětlují.
3. Díky okamžitému a dlouhodobému LIFTINGOVÉMU EFEKTU omlazuje pohled a celkový výraz obličeje. Obsažená kyselina hyaluronová zamezuje ztrátě vody a vyplňuje vrásky.
Díky speciálnímu ergonomickému a ultra-osvěžujícímu kovovému aplikátoru lze při každé aplikaci provádět jemnou masáž, která  osvěží, navodí pocit pohody a maximalizuje vlastnosti přípravku.
ZPŮSOB APLIKACE:
Účinky přípravku lze podpořit specifickými masážními tahy:
1. Naneseme malé množství přípravku na obě víčka.
2. Provádíme masážní pohyby v okolí očí a v oblasti „kohoutích stop“.
3. Vložíme aplikátor a tlačíme na každou drobnou vrásku.
4. Vyvíjíme tlak na jednotlivé body.
5. Masáž dokončíme bříšky prstů až do kompletního vstřebání krému.

Aplikátor po každém použití očistíme látkou.
Aplikaci doporučujeme zejména ráno. Díky okamžitému revitalizačnímu účinku je přípravek vhodný také pro jakoukoliv příležitost, kdy budeme chtít „smazat“ stopy únavy a nedostatku spánku.

Černá tužka na oči Hipnotic Kajal

Neceser

 

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky