Invisibobble Nano To Be or Nude to - Mini gumička do vlasů béžová 3ks

Invisibobble Nano To Be or Nude to - Mini gumička do vlasů béžová 3ks

  • Invisibobbles NANO - vyzkoušíte a už nikdy se jich nevzdáte! Jedinečná stylingová pomůcka pro začátečníky i profesionály. Díky menšímu průměru poskytuje možnost oddělit menší vlasové sekce. Vytvoříte tak snadno romantický cop, poloviční drdol, elegantní i impozantní pletené styly - a to vše bez klipů nebo sponek!
  • Nevyvíjí tlak na vlasy: Kouzelný trik, na němž je invisibobble založen, spočívá ve zvláštní formě šňůry ovíjející se kolem vlasů.  Když je tato ozdoba ovinuta kolem vlasů, nevyvíjí jednotný tlak na vlasy tak jako jiné ozdoby, které jsou ovinuty po celém obvodu culíku a zanechávají tak viditelnou stopu.  Tento speciální tvar invisibobbles umožňuje pevné držení vlasů v culíku, ale bez příliš pevného tlaku a sevření. Vlasy tak mají v culíku větší prostor než v normální gumičce.
  • Nezpůsobuje bolest hlavy: Ženy, které často nosí culík, trpí bolestmi hlavy. Invisibobble nabízí řešení, které jednotlivé vlasy nestahuje a nevyvíjí tlak ani na temeno. To umožňuje jeho jedinečný tvar.
  • Šetrné k vlasům: Invisibobble je více než originální ozdoba. Je velmi šetřný k vlasům, jelikož není vyroben z kovu, což často způsobuje lámavost vlasů. Namísto toho je vytvořen sletováním dvou konců dohromady, takže se ve vlasech nezachytává ani je nepoškozuje.
  • Pro všechny typy vlasů: Může být ozdobou pro jakýkoli typ vlasů – kudrnaté, rovné, jemné, husté. Invisibobble se hodí pro všechny!
  • Využití jako náramek: Invisibobble doporučujeme nosit také jako náramek, pokud ho zrovna nepoužíváte jako ozdobu do vlasů, vypadá velmi originálně. 

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky