MontBlanc Lady Emblem L’Eau - Dámská toaletní voda 30 ml

V mžiku vás přenese do rozkvetlé letní zahrady

Kategorie

Dostupnost:skladem
Doporučená cena:817,00 Kč
Akce končí za  
533,06 Kč
645,00 Kč s DPH

MontBlanc Lady Emblem L’Eau - Dámská toaletní voda 30 ml

Také milujete ty chvíle, kdy se na okamžik zastavíte, nadechnete a užíváte si svůj moment? Se stejným, téměř až magickým účinkem, na vás zapůsobí toaletní voda Montblanc Lady Emblem L’Eau. V mžiku vás přenese do rozkvetlé letní zahrady, ve které načerpáte novou energii a inspiraci uprostřed pracovního dne.

  • květinovo-ovocná vůně
  • pro moderní městské ženy
  • vhodná pro denní nošení

Složení vůně
Vrchní tóny vůně se skládají ze šťavnatého ovocného mixu a drobných lístků mandarinkovníku. Srdce toaletní vody v sobě ukrývá opojné aroma magnólie, které se pozvolna proplétá s tóny vzrušujících růží. Elegantní závěr vůně tvoří čisté tóny pižma, cedrového dřeva a pryskyřice.

Příběh vůně
Toaletní voda Lady Emblem L’Eau je součástí jedinečné kolekce Montblanc Lady Emblem, která postupně odhaluje všechny tváře moderní ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017 a její broušený flakon je inspirovaný tvarem diamantu, který je emblémem značky Montblanc.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky