Germaine de Capuccini For Men Noir EdP - Parfémovaná voda pro muže 50 ml

Parfémovaná voda pro muže.

Kategorie

Dostupnost:Zboží je momentálně neprodejné.
Germaine de Capuccini For Men Noir EdP - Parfémovaná voda pro muže 50 ml
  • Germaine de Capuccini For Men Noir EdP - Parfémovaná voda pro muže 50 ml

Germaine de Capuccini FOR MEN Noir EdP – parfémovaná voda pro muže

Germaine de Capuccini vytvořila svou první vůni pro muže. Parfémovaná voda Germaine de Capuccini Noir je určena pro charismatického muže, který má charakter, je ambiciózní, sebevědomý a náročný. Vůně je prostá ale elegantní. Nenápadná ale mužná. Jde o vůni vyjadřující, že jednoduchost je synonymem pro svůdnost. Vůně Noir je nejčistším vyjádřením mužské elegance.

Čistá, okouzlující, mužná vůně má v základních tonech citrusy a kantalupský meloun, které dávají vůni svěží a čistý charakter se zelenými akcenty a tonickými ovocnými akordy. V srdci ucítíte květ gardénie, pomeranče a kašmírové dřevo. Dominantní vůni dřeva doplňují jemné tóny kůže a koření. Základ tvoří bílý mošus, santalové dřevo a dubový mech.

Vůně Germaine de Capuccini For Men Noir nenechá nikoho lhostejným.

50ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k tomuto zboží!

Přidat příspěvek

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky