Germaine de Capuccini Perfect Forms Fit Contour 200 ml

Germaine de Capuccini PERFECT FORMS Fit Contour - zeštíhlující tělové mléko vhodné pro ženy starší 45 let

Tělový krém je vhodný pro muže i ženy, co touží po dokonalém vzhledu pokožky na těle. Krém je ideálním doplňkem k jakýmkoliv zeštíhlujícím programům. Je totiž zaměřen na ošetření tukových poštářků vzniklých vlivem hormonálních změn.
Během menopauzy dochází ke ztrátě estrogenů, mezi něž patří i estradiol, hormon pro odstraňování tuků. Speciální složení FIT CONTOUR na bázi přírodních látek představuje revoluční technologii pro navrácení aktivity buňkám, jejichž funkcí je eliminovat nahromaděný tuk. Obsahuje výtažek z řasy Phyllacantha, kofein posílený silanolem, který přispívá k “omlazení” siluety.Krém Fit Contour je vhodný především pro ženy a muže starší 45 let.

Vhodné pro: péči o pokožke těla. vhodné jako doplněk k zeštíhlujícím programům

200ml

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky