Germaine de Capuccini Timexpert C+ Complex C Body Revitalising Firming Body Cream - tělový krém 250 ml

Zpevňující a revitalizační tělový krém s vitamínem C.

Kategorie

Dostupnost:Zboží je momentálně neprodejné.
Germaine de Capuccini Timexpert C+ Complex C Body Revitalising Firming Body Cream - tělový krém 250 ml

Germaine de Capuccini Timexpert C+ Complex C Body Revitalising Firming Body Cream - Zpevňující a revitalizační tělový krém s vitamínem C.

Tělový krém Germaine de Capuccini TIMEXPERT C+Complex C Body Revitalising Firming Body Cream obnovuje pevnost a pružnost pokožky, zároveň ji hydratuje a rozjasňuje. Díky obsahu vitaminu C je pokožka vyživená, rozjasněná a plná energie. Krém mohou používat ženy i muži.

Složení:

  • vitamin C - silný antioxidant s regeneračními, rozjasňujícími účinky

Vhodné pro: všechny typy pokožky

Použití: naneste na pokožku celého těla, nejlépe po koupeli

250ml

Germaine de Capuccini  TIMEXPERT C+

Tato špičková řada přípravků proti stárnutí je založená na omlazující schopnosti vitaminu C, excelentní přírodní účinné látky. Ta ve spojení s nejmodernější technologií umožnila úspěšný pokrok v prevenci a korekci známek stárnutí. Vitamin C ma na kůži několik zásadních účinků: antioxidační, regenerační, hydratační. rozjasňující a sjednocující.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky