Revlon So Fierce Mascara 701 Blackest Black - Prodlužovací řasenka 7,5 ml

Řasenka prodlouží, pozvedne a zvětší jejich objem.

Kategorie

Dostupnost:skladem
Doporučená cena:291,00 Kč
Akce končí za  
204,00 Kč

Revlon So Fierce Mascara 701 Blackest Black - Prodlužovací řasenka 7,5 ml

Revlon uvádí jedinečnou řasenku So Fierce Mascara, která vaše řasy prodlouží, pozvedne a zvětší jejich objem. Získejte řasy tak výrazné, jaké jste ještě neměla. Na základě spotřebitelského testu až 98 % uživatelek potvrdilo výrazné prodloužení a 96 % zaznamenalo efekt zhuštění řas. Řasenka neslepuje řasy, nerozmazává se, nedrolí pod oči.

Jedinečná řasenka pro prodloužení, pozvednutí a zvětšení objemu. Složení je obohacené o speciální mix parafínu a vosků z rýžových otrub, který na řasách vytvoří působivý lesklý povrch, umožní rychlé vybudování objemu a zároveň je prodlouží a dokonale oddělí. Speciální polymery pozvednou a zafixují řasy bez slepení. Kartáček se zúženou špičkou je posetý 252 různě dlouhými štětinkami, které zachytí a perfektně pročešou všechny řasy od kořínků až ke konečkům - výsledkem jsou dlouhé a husté vějířky řas, bez rizika rozmazávání a drolení.

Použití: Nanášejte od kořínků ke konečkům lehkými cik-cak pohyby. Pro výraznější efekt nanášejte ve více vrstvách.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky