L´oreal Professionnel Instant Highlights žehlička - Melírovací žehlička

4 041,32 Kč
4 890,00 Kč s DPH
L´oreal Professionnel Instant Highlights žehlička - Melírovací žehlička

L´oreal Professionnel Instant Highlights žehlička - Melírovací žehlička

Nová profesionální zesvětlující služba pro melírovací techniky a balayage.

Řada Instant Highlights 1.

  • speciální žehlíčka

Prodává se jednotlivě, avšak musí být vždy používáno společně, používá se s krémovými vyvíječi Loréal Professionnel o koncentraci 20 volume (6%) a 30 volume (9%) maximlně. Nedodržení návodu k použití zakázaných postupů může představovat závažná rizika vedoucí až k popáleninám či lámání vlasů. 

Zakázané způsoby používání:

Přístroj Instant Highlights nepoužívejte s žádným jiným zesvětlujícím produktem, nepoužívejte ho s jiným vyviječem, než je krémový vyvíječ loréal Professionnel o koncentraci 20 volume (6%) a 30 volume (9%) maximálně a dodržujte poměr míchání 1:2.

Nepoužívejte žehličku přímo na vlasy. Nepoužívejte žádnou jinou žehličku, než je žehlička Instant Highlights a nepoužívejte ji bez separátoru.

Nepoužívejte na krátké vlasy a na zcitlivěné vlasy. Zesvětlující směs nenanášejte blíž než 3 cm od vlasové pokožky. Folii nepřehýbejte. Hliníkové folie nepoužívejte opakovaně. Nepoužívejte žádné jiné folie než doporučené. Během žehlení pramen nezdvihujte.

Nepřesahujte dobu žehlení 30 sekund na jednom prameni. Nezůstávejte stát na jednom místě. Nikdy nepřekračujte celkovou dobu působení 30 minut.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky