L´oréal Professionnel Steampod 4 - Profesionální multifunkční parní žehlička

PROFESIONÁLNÍ MULTIFUNKČNÍ PARNÍ ŽEHLIČKA

Kategorie

Dostupnost:skladem
Doporučená cena:8 827,00 Kč
Akce končí za  
7 890,00 Kč

L´oréal Professionnel Steampod 4 - Profesionální multifunkční parní žehlička

 

Objevte SteamPod 4, multifunkční profesionální parní žehličku od L'Oréal Professionnel. Pro všechny druhy účesů a všechny typy vlasů. 

Patentovaná parní technologie. 

Až 3x rychlejší¹, až 2x uhlazenější¹, až o 95 % menší lámavost vlasů².

S žehličkou SteamPod 4 získáte sadu 3 hřebínků optimalizujících rozptyl páry, termoochranné kryty pro bezpečné žehlení a teplu odolné cestovní pouzdro.

 

NÁVOD K POUŽITÍ

Nejprve vyberte správný hřebínek podle typu vašich vlasů: - Hřebínek s jemnými zuby: ideální pro typ vlasů I až IV dle stupnice L’Oréal* (rovné až vlnité vlasy); - Hřebínek se středně širokými zuby: ideální pro typ vlasů V dle stupnice L’Oréal* (kudrnaté vlasy); - Hřebínek se širokými zuby: ideální pro typ vlasů VI a VII dle stupnice* L’Oréal (velmi kudrnaté až afro vlasy). Pro některé typy účesů (např. vlny ve tvaru S, účes ze zvlněných vlasů...) je potřeba hřebínek odejmout. Zabudovanou nádržku naplňte demineralizovanou vodou. Používání vody z vodovodu může vést k poškození žehličky. Žehlička SteamPod funguje, i když je nádržka na vodu prázdná. Pro dosažení optimálních výsledků však nezapomeňte nádržku před použitím naplnit. Poté žehličku zapněte a nastavte vhodnou teplotu podle typu upravovaných vlasů: - 180 °C pro jemné, zcitlivělé vlasy (barvené nebo zesvětlené); - 200-210 °C pouze pro silné, přírodní vlasy. Pro větší bezpečnost umístěte před žehlením na ramena (které se zahrívají na 100 °C pro vytváření vln) termoochranné kryty. Při úpravě vlasů dbejte na to, aby šipky směřovaly dolů. * Převod stupnice L’Oréal na Walkerovu stupnici: - Hřebínek s jemnými zuby: typ 1A až 2C; - Hřebínek se středně širokými zuby: typ 3A až 3C; - Hřebínek se širokými zuby: typ 4A až 4C.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky