Ariana Grande Sweet Like Candy Eollerball - Dámská parfémovaná voda v roll-on 7,5 ml

parfémovaná voda pro ženy

Kategorie

Dostupnost:skladem
173,00 Kč

Ariana Grande Sweet Like Candy Eollerball - Dámská parfémovaná voda v roll-on 7,5 ml

 

Nezakazujte si svou závislost na sladkém! Stačí jediné přivonění a parfémovaná voda pro ženy Ariana Grande Sweet Like Candy vás zahalí delikátním vonným závojem, kterému okamžitě propadnete vy i všichni okolo vás. Poddejte se hravosti, nebraňte se flirtu a ukažte svou zábavnou, sexy stránku. Stejně jako Ariana Grande.

  • sladká vůně díky kombinaci ovocných a květinových tónů
  • dokonalá pro dívky, které se ztotožňují s osobností Ariany Grande
  • v ikonickém flakonu s nezbytnou plyšovou čupřinou

Složení vůně
První okamžiky po přivonění patří kombinaci černého rybízu se sladce citrusovým bergamotem a lahodnou hruškou. Po chvíli se rozvoní omamný jasmín s exotickou plumérií a zimolezem. Vonnou kompozici uzavírají tóny rybízového likéru, vůně bonbonů marshmallow a sexy vanilkové aroma.

Příběh vůně
Prožít den jako sen a nenechat si ujít lákavé příležitosti k lechtivému svádění jsou výzvy, s nimiž byla vůně Ariana Grande Sweet Like Candy představena. Všechny rysy osobnosti, kterými si mladá zpěvačka podmanila svět v sobě odráží tato neodolatelná sladká vonná kompozice v matném flakonku v žádné jiné barvě, než sladké něžně růžové.

V roce 2017 se vůně utkala v soutěži The Fragrance Foundation Awards 2017, kde získala ocenění v kategorii Fragrance of the Year Women’s Popular.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky