Ariana Grande

Známá americká zpěvačka a herečka Ariana Grande už nesbírá ceny pouze v hudebním a televizním světě. Na předních příčkách nejrůznějších ocenění se už objevují také její parfémy!

Seznamte se s parfémy Ariana Grande

Parfémy Ariana Grande se pyšní lákavými vonnými kompozicemi i překrásnými flakonky promyšlenými do posledních detailů. Jako první přišla v roce 2015 na řadu květinově-ovocně-gurmánská vůně s jednoduchým názvem Ari a sladkými tóny marshmallow. Následovala unisexová parfémovaná voda Frankie, pojmenovaná po Arianině nevlastním bratrovi, a také cukrově sladká dámská vůně Sweet Like Candy. V té se svůdně prolínají gurmánské tóny sladkostí se šťavnatým ovocem. Za povšimnutí ale určitě stojí především krémově kokosovo-vanilková vůně Ariana Grande Cloud s voňavým mixem levandule, hrušky, bergamotu, kokosu, vanilky a čokoládových pralinek. Povznášející vůni plnou štěstí a optimismu si okamžitě zamilujete!

Vše z kategorie Ariana Grande

Položek: 10
Řazení: názvu | data vložení | ceny
Na stránku: 20 | 12 | 36

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky