Furla

Italská značka Furla se ve světě proslavila kabelkami a módními doplňky, ve kterých se spojuje funkčnost a styl. Společnost založená v roce 1927 je známa kvalitním designem, tvořivostí při kombinování barev a novým konceptem luxusu. Ze spojení tradice a modernosti, italských kořenů a mezinárodní vize, se zrodil inovační projekt značky Furla: kolekce vůní Furla Fragrance Collection.

Furla je originální luxusní značka, která ve světě působí více než 90 let. Od roku 1927 se věnuje výrobě luxusních doplňků, převážně vysoce kvalitních kabelek, které jsou oblíbené u široké klientely.

Jako jediná italská značka svého druhu je Furla synonymem kvality, tvořivosti a optimistické, a přitom sebevědomé povahy. Furla je jedinou celosvětově působící značkou v dané kategorii s italským původem.

Dnes značkovou síť tvoří více než 1600 prodejních míst, z nichž 1200 se nachází v prestižních obchodních domech. Přibližně 500 butiků značky se nachází v téměř 100 zemích světa.

V posledních letech značka rozšířila svou tvůrčí činnost a vedle kožených kabelkách vyrábí také obuv, drobné kožené doplňky, brýle, hodinky a šátky, aby mohla každému nabídnout požitek z unikátního italského životního stylu.

V současnosti Furla udělila licenci na výrobu vůní, čímž otevírá nové příležitosti předvést svoji prvotřídní zručnost a jedinečnou designovou estetiku.

Společnost Furla Group a výrobce vůní Mavive podepsali licenční smlouvu na celosvětovou produkci a distribuci vůní. Společnost si zvolila partnera, který sdílí stejné hodnoty preciznosti ve výrobě i výzkumu a který je pevně spjat s italskou kulturou.

Společnosti Furla a Mavive charakterizuje podobný příběh jejich vzniku a růstu, obě vznikly z rodinných podniků v minulém století a obě dodnes potvrzují svůj silný vliv na celosvětovém trhu.

Vše z kategorie Furla

Položek: 18
Řazení: názvu | data vložení | ceny
Na stránku: 20 | 12 | 36

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky