Kondicionéry a balzámy na vlasy

Zde se nacházíte:

Kondicionéry a balzámy jsou nezbytnou součástí každého mytí. Díky tomuto kroku uzavíráme vlasovou strukturu a chráníme tak vlasy před negativními vlivy. V dnešní době je na trhu je velká spousta kondicionérů a vy si můžete vybrat takový, který sedne přímo pro charakter vašich vlasů.

Kondicionéry a balzámy na vlasy jsou určené pro každodenní péči. Můžete vybírat z profesionální vlasové kosmetiky značek: Revlon Professional, Orofluido a další... Prodáváme také vlasovou kosmetiku, určenou pro kadeřnické salony. Ve variantách produktu naleznete i výhodná větší balení - můžete tak ještě více ušetřit.

V nabídce na profesionalnikosmetika.cz máme profesionální kondicionéry pro všechny typy vlasů – suché a poškozené vlasy, rychle se mastící vlasy nebo barvené, ale i dětské vlasy či šedivé vlasy. Doporučujeme používat šampon a kondicionér stejné řady. Pro hloubkovou péči o vlasy si můžete také zakoupit masky na vlasy.

Vše z kategorie Kondicionéry a balzámy na vlasy

Položek: 623
Řazení: názvu | data vložení | ceny
Na stránku: 20 | 12 | 36
1234...32

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky