L´oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Cool Vánoční sada - Šampon 300 ml + maska 250 ml Dárková sada

L´oréal Professionnel Serie Expert  Blondifier Cool Vánoční sada - Šampon 300 ml + maska 250 ml Dárková sada

Šampon:

Šampon pro zesvětlené nebo blond vlasy, patřící do systému, který rozjasňuje vlasy a obnovuje jejich povrch**. Složení je obohacené o výtažek z bobulí açai, obsahující polyfenoly, šetrně myje a posiluje multidimenzionální lesk blond vlasů. Zajišťuje výživu a pomáhá uhladit poškozené vlasy. APLIKACE: Aplikujte rovnoměrně na mokré vlasy. Napěňte. Důkladně opláchněte. **Instrumentální testy: Gloss šampon + péče.

 

Maska:

Maska pro zesvětlené nebo blond vlasy patřící do systému, který rozjasňuje vlasy a obnovuje jejich povrch***. Složení obohacené o výtažek z bobulí açai, obsahující polyfenoly, uhlazuje a vyživuje vlasové vlákno, zároveň zvýrazňuje multidimenzionální lesk a zář blond vlasů. APLIKACE: Aplikujte rovnoměrně na ručníkem vysušené vlasy. Nechte působit 3 až 5 minut. Důkladně opláchněte. ***Instrumentální testy: Gloss šampon + maska.

 

 

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky