Čištění pleti

Zde se nacházíte:

K čištění pleti se používají k rannímu mytí, k večernímu čistění pleti a k odličování.

Čistící přípravky jsou v podstatě emulze, které mohou mít různou konzistenci. Mohou být tekuté, polotekuté, gelové i krémovité. Všechny tyto přípravky se používají k rannímu mytí, k večernímu čistění pleti a k odličování. Zobrazit více »

Nanášejí se obvykle na vatovém polštářku, kterým se povrch obličeje (zvlhčený nebo suchý)  otírá. Po použití čistícího přípravku se může obličej ještě dočistit pleťovou vodou.

Pro čistící přípravky je nezbytnou podmínkou, aby se daly lehce z obličeje odstranit setřením nebo vodou.

Pleťové vody bývají většinou vhodnější pro normální nebo mastný typ pleti a hodí se také k snadnějšímu odstranění zbytků některých dalších čisticích prostředků, např. pleťových mlék, krémů a olejů.

Čistící krémy se většinou aplikují na kůži a stírají se bez následného oplachování. Hodí se proto pro především suchou a citlivou pleť.

Položek: 167
Řazení: názvu | data vložení | ceny
Na stránku: 20 | 12 | 36
1234...9

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky