Pleťové peelingy

Zde se nacházíte:

Pleťové peelingy pro odstranění odumřelých buněk.

Ve spodní vrstvě pokožky se tvoří stále nové buňky, které vytlačují ty staré na povrch. Starší buňky odumírají a uvolňují se. Zobrazit více »

Některé z nich odpadávají přirozenou cestou, například při běžném čištění obličeje, nebo otírání ručníkem. Jiné však na pokožce ulpí a jsou příčinou jejího nezdravého vzhledu. Pleť je pak šupinatá a zašedlá. O účinnou nápravu se postará peeling neboli exfoliace. Pomůže odstranit odumřelé buňky, vyčistit póry a vyhladit pleť. Výsledkem je zdravější a jemnější pokožka, která lépe vstřebává látky z dalších kosmetických přípravků. Peeling se používá na obličej, ale také na tělo kde plní stejnou funkci.

Položek: 35
Řazení: názvu | data vložení | ceny
Na stránku: 20 | 12 | 36

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky