Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 Comfort & Youthfulness Cleansing Milk - Pleťové čistící mléko 200 ml

Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 Comfort & Youthfulness Cleansing Milk  - pleťové čistící mléko

Aby vaše pleť dokonale vstřebala všechny výživné látky obsažené v krémech, potřebuje být dobře pročištěná a zbavená všech nečistot. Čistící mléko Comfort and Youtfulness Cleansing Milk je prvním krokem čistící péče. Je to lehké , krémové mléko, které hluboce čistí a odstraňuje Make up s detoxikačními účinky. je ideální pro citlivou pokožku kterou nedehydratuje. Obsahuje proteiny Cytokiny a mléčné  bílkoviny.

Vhodné pro: normální, smíšenou a sušší pleť

Použití: jemně vmasírujete do pokožky a odstraňte teplým vlhkým hadříkem nebo vlhkou vatou ráno nebo večer dle potřeby.

200ml

Germaine de Capuccini Excel Therapy O2

První řada kosmetické péče s látkami MPC-Defense Complex a Life-Cytoxygen, která brání pleť před negativními vlivy prostředí a oddaluje její stárnutí. Jjeí složky pomáhají znovu nastartovat buněčné funkce, přičemž kůži nabízejí nezbytné mechanismy k boji proti stárnutí.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky