Germaine de Capuccini Naturae - Pleťový krém s bílým čajem 50ml + Pleťová maska s bílým čajem 75ml Dárková sada

Germaine de Capuccini Naturae Sada - Ochranný pleťový krém s bílým čajem, 50 ml + Pleťová maska s bílým čajem s intenzivním ochranným účinkem, 75 ml

Obsah sady:

  • Ochranný pleťový krém s bílým čajem, 50 ml. Krém se silným ochranným účinkem, s bohatou, hedvábně jemnou texturou. Napomáhá posílit kožní bariéru a přispívá k obnově optimální úrovně hydratace. Hlavní aktivní složka, organický výtažek z bílého čaje, chrání pleť před působením volných radikálů, dehydratací a vznikem předčasných známek stárnutí. Vůně obsažených éterických olejů přináší okamžitý pocit komfortu. Pro normální pleť a pleť s tendencí k vysychání.
  • Pleťová maska s bílým čajem s intenzivním ochranným účinkem, 75 ml. Pleťová maska, která pokožku vyživuje, hydratuje a chrání ji před působením vnějších vlivů. Preventivně tak působí proti vzniku předčasných známek stárnutí. Koktejl aktivních látek na bázi organického výtažku z bílého čaje, organických panenských olejů s výživnými účinky, organických rostlinných tekutin a kyseliny galaktarové získané z citronu. Základem masky jsou speciální jíly a mikronizovaný rýžový prášek. Pro všechny typy pleti.

Germaine de Capuccini NATURAE

Řada Naturae od Germaine de Capuccini neobsahuje žádné parabeny, silikony a umělá barviva. Kvalita této řady je zaručena certifikátem ECOCERT.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky