Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Night Recovery Comfort Cream - regenerační noční krém 50 ml

Vysoce regenerační noční krém.

Kategorie

Dostupnost:skladem
Doporučená cena:1 305,59 Kč
Akce končí za  
882,64 Kč
1 068,00 Kč s DPH

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Night Recovery Comfort Cream - regenerační noční krém

Čím rychleji plyne čas, tím více se pleť mění.

Zralá pleť potřebuje odbornou, specifickou a celostní péči, jakou je TIMEXPERT SRNS, jež působí v souladu s jejími potřebami ve dne i v noci.

Novinkou této řady je NIGHT-HIGH RECOVERY COMFORT CREAM.

  • Tento bohatý, sametový krém na noc působí jako „energetická posila“ zralé pleti, které pomáhá optimalizovat její „protistresový potenciál“, jenž je za dne vystavován neustálým negativním vlivům životního prostředí.
  • Vysoce regenerační, specifické složení obohacené o ZINC-GLYCINE COMPLEX, RC-ADVANCED a výtažek z krásnoočka štíhlého (EUGLENA GRACILIS), jehož chronobiologická aktivita dodává pleti extra energii a zvyšuje tak její přirozenou regeneraci během noci na maximum.
  • Ihned pocítíte velký komfort a pleť navíc vypadá hebce, pevně a zářivě.
  • Po probuzení jsou známky únavy méně viditelné.

50ml

Germaine de Capuccini TIMEXPERT SRNS

Společnost Germaine de Capuccini neustále sleduje nejnovější poznatky v kosmetických technologiích a vyvinula tak další přípravek: Timexpert SRNS, a to zvláště pro denní a noční ochranu STRESS CAPITAL - schopnost pleti odolávat vnějším vlivům. Jinými slovy obranyschopnost kůže před negativními vlivy prostředí.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky