Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Repair Night Progress Booster - noční regenerační sérum 50 ml

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Repair Night Progress Booster - noční regenerační sérum 50 ml

  Formule „booster” nové generace bojuje proti plynutí času.

Jedná se o vysoce koncentrovanou synchronizovanou esenci, která obsahuje veliký podíl technicky vyspělých látek, které se díky tekuté a bohaté struktuře dokonale rozkládají na pokožce, a tím pleti dodávají potřebné látky proti stárnutí pleti.

Výrobky této řady jsou založený na nedávných revolučních výzkumech,OCENĚNÝCH CENOU IFSCC (mezinárodní federace společností chemiků působících v kosmetice), která bývá považována za „Nobelovu Cenu“ v kosmetice.

Timexpert SRNS je inovační přípravek speciálně navržen pro ochranu zralé pleti, především chrání její tzv. „Protistresový potenciál“,tedy obranyschopnost pokožky vůči vnitřním a vnějším agresivním vlivům. Právě na funkci tohoto potenciálu je závislý krásný a mladistvý vzhled pokožky.

Přípravek je založen na Přirozeném synchronizovaném systému regenerace (SRNS), který pleti dodává nezbytnou sílu a dovoluje pleti: 

Bránit se proti stresu ze životního prostředí během celého dne - zaktivovat regenerační mechanismus buněk během noci

  • BĚHEM DNE: „Protistresový potenciál“ brání pleť
  • BĚHEM NOCI: „Protistresový potenciál“ je optimalizován a pleť je regenerována.

 Obličej dostává výjimečně mladistvý vzhled: méně vrásek, pleť nevypadá oslabeně a není tak vysušená. Přípravek dodává pleti více síly a poskytuje ji komfort.

50ml

Germaine de Capuccini TIMEXPERT SRNS

Společnost Germaine de Capuccini neustále sleduje nejnovější poznatky v kosmetických technologiích a vyvinula tak další přípravek: Timexpert SRNS, a to zvláště pro denní a noční ochranu STRESS CAPITAL - schopnost pleti odolávat vnějším vlivům. Jinými slovy obranyschopnost kůže před negativními vlivy prostředí.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky