Germaine de Capuccini Timexpert Rides Eyes - Denní emulze a noční maska na oční okolí 2x10 ml

Germaine de Capuccini Timexpert Rides Eyes - Denní emulze a noční maska na oční okolí 2x10 ml

Day Emulsion Lines/Wrinkles - denní emulze

 • je lehká emulze, která pečuje o jemnou pokožku kolem očí přes den. Podporuje tvorbu kolagenu a zvyšuje elastičnost kůže.
 • Aplikováním se celkově snižuje napětí v této oblasti a přináší okamžitou úlevu.
 • Obsahuje: ceramidový koncentrát, který posiluje přirozenou „samoregeneraci“ pokožky.
  Použití: aplikujte malou kapku emulze na pokožku kolem očí každé ráno před nanesením Make upu.. Emulzi můžete lehce poklepat konečky prstů a opatrně vmasírovat.


Night Mask Puffiness/Bags Under The Eyes - noční maska

 • je regenerační maska pro pokožku kolem očí, kterou vyživuje intenzivněji, a velmi účinně dbá o snížení otoků kolem očí.
 • Po nanesení zanechává na kůži nepatrný film, díky kterému budou obsažené výživné složky pracovat na maximum.
 • Jako hlavní účinnou látkou se pro tento krém využívá síla ovoce Azarole, která se do přípravku přidává v certifikované kvalitě ECOCERT.
 • Používáním se celkově zlepšuje mikrocerkulace a minimalizují se otoky kolem očí.
  Použití: aplikujte na odlíčenou pleť tenkou vrstvu regenerační masky každý večer před spaním. Nechte přes noc vstřebat a neoplachujte.

2x10ml

Germaine de Capuccini TIMEXPERT RIDES

Inspirace pro Timexpert Rides tkví v nejnovějších postupech estetické chirurgie a mechanismech vlastní regenerace pleti. Exkluzivní složení tohoto přípravku působí jako výjimečná globální strategie proti mimickým vráskám.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky