Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Repair Night Progess Eye - oční sérum 15 ml (tuba)

396,69 Kč
480,00 Kč s DPH

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Repair Night Progess Eye - oční sérum 15 ml (tuba)

Oční sérum Booster, který propůjčí vašemu pohledu mladiství vzhled.

Obsahuje:

  • vysokou koncentraci technicky vyspělých látek a jeho gelová textura je velice lehká a okamžitě pleť zjemňuje.

 Výrobeky této řady jsou založený na nedávných revolučních výzkumech,OCENĚNÝCH CENOU IFSCC (mezinárodní federace společností chemiků působících v kosmetice), která bývá považována za „Nobelovu Cenu“ v kosmetice.

Timeexpert SRNS je inovační přípravek speciálně navržen pro ochranu zralé pleti, především chrání její tzv. „Protistresový potenciál“,tedy obranyschopnost pokožky vůči vnitřním a vnějším agresivním vlivům. Právě na funkci tohoto potenciálu je závislý krásný a mladistvý vzhled pokožky.

Přípravek je založen na Přirozeném synchronizovaném systému regenerace (SRNS), který pleti dodává nezbytnou sílu a dovoluje pleti: -

Bránit se proti stresu ze životního prostředí během celého dne a zaktivovat regenerační mechanismus buněk během noci.

  • BĚHEM DNE: „Protistresový potenciál“ brání pleť
  • BĚHEM NOCI: „Protistresový potenciál“ je optimalizován a pleť je regenerována.

Obličej dostává výjimečně mladistvý vzhled: méně vrásek, pleť nevypadá oslabeně a není tak vysušená. Přípravek dodává pleti více síly a poskytuje ji komfort.

15ml

Germaine de Capuccini TIMEXPERT SRNS

Společnost Germaine de Capuccini neustále sleduje nejnovější poznatky v kosmetických technologiích a vyvinula tak další přípravek: Timexpert SRNS, a to zvláště pro denní a noční ochranu STRESS CAPITAL - schopnost pleti odolávat vnějším vlivům. Jinými slovy obranyschopnost kůže před negativními vlivy prostředí.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky