Germaine de Capuccini Excel Therapy Premier The Serum - Luxusní pleťové sérum proti vráskám 50 ml

Vysoce výživné a zpevňující pleťové sérum pro zralejší pleť.

Kategorie

Dostupnost:Zboží je momentálně neprodejné.
Germaine de Capuccini Excel Therapy Premier The Serum - Luxusní pleťové sérum proti vráskám 50 ml

Germaine de Capuccini EXCEL THERAPY PREMIER The Serum - vysoce výživné a zpevňující sérum pro zralejší pleť

Sérum z řady Excel Therapy Premier by se mohlo nazvat také jako elixír věčného mládí. Pomáhá totiž skutečně oddalovat příznaky stárnutí pleti a řešit i problémy související s tímto faktem. The Serum působí v těch nejhlubších vrstvách pokožky a pomáhá tak obnovovat původní rovnováhu pleti.Toto sérum nevyhlazuje pouze vrásky, ale řeší i další problémy jako jsou pigmentové skvrny, rozšířené póry a ochablost pokožky. Obsahuje přírodní kyselinu hyaluronovou na hydrataci pleti, mikro kolagen a další cenné ingredience. Používáním posílíte kožní bariéru a zvýšíte produkci ceramidů. Celkově se zlepší textura a pevnost zralé pleti a pokožka získá svěží jas.

Vhodné pro: zralejší pleť a pleť s vyššími nároky

Použití: sérum můžete aplikovat samostatně jako běžný krém. Pro dosažení co největšího efektu aplikujte sérum na vyčištěnou pleť a poté naneste váš oblíbený pleťový krém z řady Germaine de Capuccini.

50ml

Germaine de Capuccini EXCEL THERAPY PREMIER

Představujeme Vám nejcennější skvost  Germaine de Capuccini: The Cream z řady Excel Therapy Premier. Výjimečný krém proti známkám stárnutí, který prodlužuje život a mládí pokožky. The Cream obsahuje složku proti známká stárnutí s ohromujícím účinkem, plod mnohaletého výzkum, špičkový objev v oblasti profesionální kosmetiky. Přípravek s luxusním zpracováním všech detailů, který střeží tajemství dlouhověkosti buněk.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky