Germaine de Capuccini Options Hydra Defense - tónovací hydratační krém 50 ml

Germaine de Capuccini OPTIONS Hydra Defense - tónovací hydratační krém

Dehydratovaná pleť vypadá většinou vyhasle, s mnoha vráskami, ztrácí jemnost, je napnutá a bez pocitu konfortu. V některých případech se pleť začíná loupat, praská a je začervenalá... Aby bylo možné zabránit této dehydrataci, je možné plet chránit před působením negativních vlivů životního prostředí (smog, stres z životního prostředí...), které pleť zatěžují každý den, tím je pleť zatěžována a stárne rychleji.

Tato ochana pleti se zrodila v přípravku Options, konkrétně v přípravku proti stárnutí naznavém TÓNOVACÍ HYDRATAČNÍ KRÉM. Jedná se o přípravek, který pleť ošetřuje a zároveň jí dodává barvu. Hlavní kombinace jeho složek, které utváří formuly Hydra-Defense jsou Biomimetický peptid, Acetyl Tetrapeptide-2, L-Carnosin, Koenzim Q-10 a Vitamin E.

Tato formule Hydra-Defense napomáhá uchovat mladiství vzhled obličeje y odstraňuje známky stárnutí. Jedná se o multiakční formuli:
• protistárnoucí účinek: biomimetický peptid acetyl tetrapeptid 2 obnovuje pokožku a posiluje její přirozenou imunitu a tím pleti přináší mladistvý vzhled
• antioxidační účinek: chrání proti působení volných radikálů a brání před negativními vnějšími vlivy
• hydratační účinek: posiluje a brání hydratační schopnost pleti
• barevný tón: přípravek se velice rychle přizpůsobuje barvě pleti a zachovává přirozený, rovnoměrný a zdravý vzhled


Pleť zůstává dokonale chráněná vůči negativním vlivům vnějšího prostředí. Je jí navrácen mladiství vzhled, který je zachováván. Pleť na obličeji je okamžitě zářivější a vypadá krásně. Díky tomu, že byl přípravek vyroben ve dvou barevných tónech: Biscuit (pro světlou pleť) a C aramel (pro tmavší pleť), přizpůsobí se dokonale všem typům pleti. Způsob pou žití: Doporučuje se nanášet přípravek na dokonale očištěnou pleť, stejným způsobem, jakým se nanáší pleťový krém. Nanášejte jemnými masážními pohyby na obličej, dekolt a krk až do úplného vstřebání přípravku. Pokud je přípravek nanášen na mastnou až normální pleť, je možné jej aplikovat bez nebo na běžné denní ošetření. Pokud se jedná o pleť suchou nebo pleť, která vyžaduje zvláštní péči, je dobré nejdřívě nanést krém nebo sérum a poté až Tónovací hydratační krém.

50ml

Germaine de Capuccini OPTIONS

Options řada je rozdělena na hydratační péči, liftingovou péči určenou pro zralejší a střední věkovou kategorii a péči o mastnou problematičtější pleť. V každé jednotlivé kolekci najdete ucelenou řadu přípravků pro čistění, tonizaci, hloubkovou výživu a následnou závěrečnou péči v podobě pleťového krému, séra, nebo emulze.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky