Germaine de Capuccini Royal Jelly Pro-Resilience Royal Cream Comfort - Výživný pleťový krém pro normální pleť 50ml

Výživný pleťový krém s mateří kašičkou pro normální pleť.

Kategorie

Dostupnost:skladem
Doporučená cena:880,00 Kč
581,82 Kč
704,00 Kč s DPH

Germaine de Capuccini Royal Jelly Pro-Resilience Royal Cream Comfort - Výživný pleťový krém pro normální pleť

INOVACE ŘADY ROYAL JELLY S MATEŘÍ KAŠIČKOU

 

 

  • Výživný elixír na bázi mateří kašičky a pornatky kokosové s výjimečným anti-agingovým účinkem
    Germaine de Capuccini přichází s novým přístupem v oblasti péče o pleť na bázi mateří kašičky s cílem obnovit optimální odolnost pleti.
    Mateří kašička, jedinečný přírodní elixír, a výtažek z pornatky kokosové, houby s výjimečnými účinky proti stárnutí, směřují přímo do „srdce“ pokožky, ke kožním buňkám. Zde výrazně působí na soudržnost kůže, a obnovují tak odolnost pleti. Spojení mateří kašičky s výtažkem z pornatky kokosové má na pleť řadu příznivých účinků.
  • Denní krém mastnějšího charakteru. Okamžitě se vstřebává do pokožky, kterou vyživuje a posiluje její odolnost.
  • Mateří kašička a výtažek z pornatky kokosové pokožku regeneruje, chrání, zpevňuje a preventivně působí proti vzniku vrásek. Známky únavy mizí, pleť je jasnější, zdravější a vitálnější.

50ml

Germaine de Capuccini Royal Jelly

Nedostatečný spánek, stres, rychlý rytmus života, cigarety, káva, málo pohybu atd..  To vše se projevuje na naší pleti. Stává se ochablou, projevují se vrásky, kruhy pod očima a pleť přestává mít jiskru. Germaine de Capuccini Jalea Real (Royal Jelly) své přípravky zakládá na okysličování pleti v kombinaci s mateří kašičkou, která je základem všech produktů této řady.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky