Casmara Ampule Age Complex - Ampule proti vráskám 5 x 2,5 ml -

Ampule pro zpevnění pleti.

Kategorie

Dostupnost:skladem
Doporučená cena:480,00 Kč
Akce končí za  
297,52 Kč
360,00 Kč s DPH

Casmara Ampule Age Complex 5 x 2,5 ml

  • Zpevnění pleti + protivráskový účinek
  • Vhodné pro zralou a povislou pleť
  • Prevence předčastného stárnutí pleti.
  • Obnova zdravého stavu pleti
  • Nemastné složení
  • Výsledek: pevná, mladší pleť bez vrásek

Zpevňující Anti-agingový efekt ampulí je dán jejich složením obohaceným o výtažek z japonského cedru a aminokyseliny, které podporují tvorbu kolagenu a elastinu, jež dodávají pleti pružnost a pevnost a zmenšují hloubku vrásek a jejich množství, a navíc i předchází jejich vzniku. Výsledkem je pevná, hladká, tonifikovaná pleť, která vypadá mladší.

Aktivní látky:

Elastinový komplex: Jedná se o komplex aminokyselin, který je zásadní pro tvorbu kolagenu a elastinu, jež podporují pružnost a pevnost pokožky. Aminokyseliny zlepšují tvorbu přírodního kolagenu a přispívají k odolnosti tkání demis, čímž zabraňují povislým konturám obličeje a předchází známkám stárnutí.

Extrakt z japonského cedru: Výtažek s vysokou koncentrací rostlinných kmenových buněk, který stimuluje proces obnovy, pomáhá vyhlazovat kožní mikroreliéf a zjemňuje výrazové linky. Kromě toho výrazně zvyšuje přirozenou hydrataci pokožky.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky