Casmara Ampule Hyal Pro - Ampule pro hydrataci pleti 5 x 2,5 ml

Ampule pro vyplnění vrásek + dlouhodobá hydratace pleti.

Kategorie

Dostupnost:skladem
Doporučená cena:699,00 Kč
Akce končí za  
396,69 Kč
480,00 Kč s DPH

Casmara Ampule Hyal Pro 5 x 2,5 ml

  • Dlouhodová hydratace + vyhlazení vrásek
  • vhodné pro všechny typy pleti.
  • nemastné složení
  • výsledek: Hydratovaná a hladká pleť

Vyplňují vrásky a poskytují pleti dlouhodobou hydrataci, a to díky kyselině hyaluronové o nízké molekulární hmotnosti. Ta proniká do pokožky, čímž vyplňuje vrásky zevnitř a součastně má dlouhotrvající hydratační účiněk. Obličej je pak hladký, šťavnatý a pusobí mladším dojmem. 

Aktivní látky:

Hyal Filleronic - komplex kyseliny hyaluronové s nízkou a velmi nízkou molekulární hmotností, který působí na dvou úrovních dermis. Pomáhá zpomalit stárnutí pokožky a zlepšit její viskoelastické vlastnosti. Zadržuje vodu v mezibuněčné matrici pojivové tkáně, čímž napomáhá udržovat pokožku pevnou a hydratovanou. 

Betain z řepy - Tato látka pomáhá udržovat vlhkost a rovnováhu vody v buňkách , což umožňuje rychlou a přirozenou rehydrataci. 

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky