Germaine de Capuccini Timexpert White Exfoliating Milk - exfoliační pleťové mléko 200 ml

Germaine de Capuccini Timexpert White Exfoliating Milk - exfoliační pleťové mléko

  • Zbavuje pokožku nečistot a usnadňuje odstranění odumřelých buněk, které obsahují nadměrné množství melaninu a způsobují pohaslý tón pleti.
  • Navrací pokožce čistotu, svěžest a jemnost.

Určeno pro :všechny typy pleti s hyperpigmentací s výjimkou velmi citlivé.

Obsahuje: kyselinu glykolovou uzavřenou v cyklodextrinových mikro-kapslích.

Aplikujeme: ráno a večer na obličej, krk a dekolt. Je třeba se vyhnout okolí očí. Setřeme vatovým tamponkem či ubrouskem. Nesmýváme vodou, abychom nepřerušili exfoliační proces.

200ml

Germaine de Capuccini TIMEXPERT WHITE

Věk a pobyt na slunci bez potřebné ochrany mohou zapříčinit změny pigmentace: tmavé skvrny různé velikosti a intenzity zabarvení, povadlou pokožku s nejednotným odstínem. Stejně jako vrásky či ztráta pevnosti pokožky představují skvrny jednu ze známek stárnutí. Timexpert White je kosmetika s účinkem proti stárnutí. Zcela inovační přípravky korigují skvrny a nabízejí přitom trvanlivé výsledky.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky