Germaine de Capuccini Naturae Multi-Protection White Tea Facial Mask 75 ml

Pleťová maska s bílým čajem s intenzivním účinkem.

Kategorie

Dostupnost:Zboží je momentálně neprodejné.
Germaine de Capuccini Naturae Multi-Protection White Tea Facial Mask 75 ml

Germaine de Capuccini NATURAE Multi-Protection White Tea Facial Mask - Pleťová maska s bílým čajem s intenzivním účinkem.

Pleťová maska, která pokožku vyživuje, hydratuje a chrání ji před působením vnějších vlivů. Preventivně tak působí proti vzniku předčasných známek stárnutí. Koktejl aktivních látek na bázi organického výtažku z bílého čaje, organických panenských olejů s výživnými účinky, organických rostlinných tekutin a kyseliny galaktarové získané z citronu. Základem masky jsou speciální jíly a mikronizovaný rýžový prášek.

Vhodné pro:  pro všechny typy pleti

150ml

Germaine de Capuccini NATURAE

Naturae je biokosmetickou řadou Germaine de Capuccini. Skládá se z mnoha přípravků na obličej a tělo vytvořených z esenciálních olejů a ingrediencí pocházejících z ekologicky pěstovaných rostlin, které neobsahují silikony, parabeny a umělá barviva. Všechny jsou certifikovány prestižním francouzkým institutem ECOCERT.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky