Germaine de Capuccini Timexpert C+ Peel+C Radiance - pleťová maska 200 ml

Pleťová maska s vitaminem C.

Kategorie

Dostupnost:Zboží je momentálně neprodejné.
Germaine de Capuccini Timexpert C+ Peel+C Radiance - pleťová maska 200 ml

Germaine de Capuccini Timexpert C+ Peel+C Radiance - Pleťová maska s vitaminem C

Pleťová maska, která kombinuje peeling se dvěma formami vitaminu C - pomerančovým koncentrátem a askorbylem PM.

Navrací jas a vitalitu unavené pokožce poškozené stresem. Pomerančový koncentrát kombinuje vitamin C s ostatními vitaminy obsaženými v citrusech, zejména skupiny B a esenciálním olejem extrahovaným z pomerančové kůry. Tento olej umožňuje zachovat sílu a působení vitaminů a spouští mechanismy “imitující” přírodu. Askorbyl PM je velmi stabilní a silná forma vitaminu C, která pomáhá chránit pokožku před vonými radikály a zanechává ji pevnou a hladkou.

Po použití je pokožka okamžitě a mimořádně prozářená a bez známek únavy, a tím také připravená na aplikaci dalších přípravků profesionálního ošetření.

Vhodné pro: všechny typy pleti

Použití: pleťová maska se aplikuje 1x týdně na vyčištěnou pleť, necháme se působit 10 - 15 min a poté ji sloupneme.

200ml

Germaine de Capuccini  TIMEXPERT C+

Tato špičková řada přípravků proti stárnutí je založená na omlazující schopnosti vitaminu C, excelentní přírodní účinné látky. Ta ve spojení s nejmodernější technologií umožnila úspěšný pokrok v prevenci a korekci známek stárnutí. Vitamin C ma na kůži několik zásadních účinků: antioxidační, regenerační, hydratační. rozjasňující a sjednocující.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky