L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Lipidium Blow-dry Cream - Ochranný krém 125 ml

Bezoplachový kondicionér efektivně regeneruje i velmi poškozené vlasy a dodává jim zdravý vzhled.

Kategorie

Dostupnost:skladem
Doporučená cena:389,00 Kč
229,75 Kč
278,00 Kč s DPH

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Lipidium Blow-dry Cream - Ochranný krém  125 ml

Účinky: 

Technologie:

Obohacený o lipidy, ceramidy, phyto-keratiny a kyselinu mléčnou. Tyto složky obléknou vaše vlasy do ochranného kabátu, který chrání vlasy před poškozením a lámáním a zároveň uzamyká esenciální živiny uvnitř vlasu.

Typ vlasů:

Velmi poškozené vlasy.

Aplikace:

Naneste na umytý, ručníkem prosušené vlasy. Neoplachujte. Vlasy vyfénujte a příp. vyžehlete nebo nakulmujte.

  • ▪ Chrání vlasy před teplem z tepelných nástrojů (fén, žehlička, kulma) a zanechává je hebčí a zářivější. ▪ Má teplem aktivované složení, které vlasy uhlazuje a urychluje vysoušení. ▪ Vlasy jsou po aplikaci více odolné proti lámání. ▪ Napomáhá znovu obnovovat lipidy, které se z vlasu vytrácejí kvůli chemickým a tepelným úpravám a také vlivem působení vnějších agresorů. ▪ Rekonstrukce vlasů je okamžitě viditelná, vlasy jsou po aplikaci zářivější a celkově více jednotné od kořínků ke konečkům.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky