Paul Mitchell Clean Beauty Hydrate Conditioner - Hydratační kondicionér 50 ml Cestovní balení

Paul Mitchell Clean Beauty Hydrate Conditioner - Hydratační kondicionér 50 ml Cestovní balení

 

Hydratační péče Paul Mitchell Clean Beauty Hydrate je ideální pro suché a žíznivé vlasy. Obsahuje olivy a ovesné peptidy, které udržují zdraví vlasů, chrání je před poškozením a zklidňují pokožku hlavy. Jeho ojedinělá receptura intenzivně hydratuje a obnovuje vyprahlé prameny, přináší jim měkkost a lesk. Jako bonus Vaše vlasy budou zářivě lesklé. Vhodný i pro jemné vlasy, které svým složením nezatíží a dodá jim potřebnou hydrataci a vláčnost. Podpoří zářivost a stálost barvy. Řada Clean Beauty je veganská péče o vlasy, netestována na zvířatech, vyrobená z organických rostlinných složek, bez parabenů, sulfátů, ftalátu, minerálních olejů a alkoholu.

Technologie:
Olivy 
- pomáhají udržet vlasy zdravé a chránit je před poškozením. Vyživují, pečují a znatelně tak zlepšují vzhled a omak vlasů.
Ovesné peptidy 
- pomáhají hydratovat a chránit díky nezatěžující bariéře na vlasech. Opravují poškozené vlasy a zanechávají je jemné a lesklé.

Vlastnosti:
- pro suché vlasy
- pro žíznivé vlasy
- hydratuje
- vyživuje
- zklidňuje pokožku hlavy
- obsahuje olivy
- obsahuje ovesné peptidy
- 92% přírodních látek
- jemné a lesklé vlasy
- veganský
- měkčí a silnější vlasy
- 100 % recyklovatelný obal
- netestováno na zvířatech

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky