Echosline Ki-Power Veg Protector - Rekonstrukční ochranný přípravek 125 ml

Komplex KI-POWER VEG obsahuje přírodní rostlinné proteiny, které dokáží opravovat a regenerovat vlasové vlákno a dodat mu novou strukturu, sílu a lesk.

Kategorie

Dostupnost:skladem
709,00 Kč
Echosline Ki-Power Veg Protector - Rekonstrukční ochranný přípravek 125 ml

Echosline  Ki-Power Veg Protector - Rekonstrukční ochranný přípravek 125 ml

Komplex KI-POWER VEG obsahuje přírodní rostlinné proteiny, které dokáží opravovat a regenerovat vlasové vlákno a dodat mu novou strukturu, sílu a lesk.

Díky své specifické struktuře a nízké molekulární hmotnosti dokáže komplex Ki-Power Veg pronikat do vlasového vlákna a perfektně prostoupit do jeho struktury a spojit se sní.

Elektrostatický náboj komplexu Ki-Power Veg umožňuje navázání většího množství aminokyselin v poréznějších a poškozených částech vlasů, čímž se dosáhne cílené a vyvážené obnovy od délek ke konečkům.


PROTECTOR KI-POWER VEG rekonstrukční ochranný přípravek pro poškozené a chemicky ošetřené vlasy.

Protector zpevňuje strukturu vlasu díky vysokému obsahu proteinů a hydratačních látek.
Komplex Ki-Power Veg s 22 aminokyselinami chrání vlas v průběhu barvení, odbarvování a trvalé.
Výsledkem je vylepšený vzhled a optimální průběh chemického procesu.
Protector působí obnovujícím, texturujícím a ochranným účinkem, takže po jeho aplikaci budou vlasy vypadat zdravější, silnější a chráněné.
Přimíchává se do barev (s amoniakem i bez) a zesvětlujících prášků / krémů.
Lze ho nanášet před aplikací trvalé pro hydrataci a ochranu citlivých vlasů. Před použitím rotřepejte.

• Více než 90 % složení přírodního původu.
• BEZ: SILIKONŮ – SLS – SLES

VÝHODY:
• Na salonu:
Přimíchává se do barvící nebo zesvětlovací směsi.
V průběhu působení chemie chrání strukturu vlasu díky svému obsahu hydratačních a proteinových složek.

• Použití Protectoru:
- S barvou: V nekovové nádobě smíchejte minimálně 50 g barvy s příslušným množstvím aktivátoru a přidejte 2,5 g (3 pipety) Protectoru Ki-Power Veg.
- Se zesvětlujícím systémem: V nekovové nádobě smíchejte minimálně 20 g zesvětlovacího přípravku s příslušným množstvím oxidantu a přidejte 2,5 g (3 pipety) Protectoru Ki-Power Veg.
- S trvalou: Před aplikací trvalé si v misce smíchejte 20 ml vody a 5 g (6 pipet) Protectoru Ki-Power Veg. Směs naneste do vlasů a pročešte, aby se rovnoměrně nanesla na celá vlákna. Poté pokračujte s trvalou.

Množství Protectoru se násobí podle množství barvy / zesvětlujícího přípravku, např. do 100 g přidáváme 5 g (6 pipet) Ki-Power Veg Protectoru.

Profesionální kosmetika nabízí:

vlasová kosmetika, tělová kosmetika, pleťová kosmetika, profesionální kosmetika, profesionální vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny na vlasy, kadeřnické potřeby, kosmetické pomůcky, kosmetické kufříky, krém na opalování, kosmetika pro muže. Značky: Revlon Professional, Germaine de Capuccini, Orofluido, American Crew, Keenwell, Nee, Alter ego, Casmara, Skeyndor

Wir liefern nach Deutschland und Österreich.
Ověřeno zákazníky